• -8,10 zł
  • Nowy
  • Zniżka 8,10 zł

021 Faktoria Perfum

24,90 zł
33,00 zł
Brutto

Odpowiednik Cartier - La Panthere

Pojemność
  • 35 ML
  • 55 ML
  • 105 ML
Ilość

Opis odpowiednika:

Woda perfumowana damska o nr 021, trwały odpowiednik zapachu Cartier - La Panthere to zapach bazujący na kwiatowo-szyprowych aromatach. Jest to unikatowa kompozycja, od której bije wolność, dzikość i zmysłowość. 

Inspiracja La Panthere zawiera w sobie szlachetne nuty, które decydują o jego ekskluzywności. Dodaje on charyzmy i energii pantery. Perfumy świetnie sprawdzają się zarówno jako zapach dzienny, jak i esencja na wieczór.  Zamiennik ten kochają nowoczesne indywidualistki oraz pewne siebie kobiety.

Tę niebanalną kompozycję tworzy orzeźwiająca woń bergamotki, orientalny anyż, suszone owoce, świeży rabarbar i słodka, dojrzała truskawka. Następnie esencja ukazuje nutę serca, skąpaną w owocach i kwiatach. Są nimi wonna gardenia, biały kwiat pomarańczy, ylang-ylang, klasyczna róża oraz soczysta, zalotna gruszka. Zapach ten nie byłby jednak tak pociągający, gdyby nie jego nuta podstawy, składająca się z piżma, mchu dębowego, paczuli i skóry. To one tworzą otulającą głębię, dzięki której nie da się przejść obojętnie obok tej zmysłowej i drapieżnej mieszanki.  

Nuty zapachowe zamiennika:

Głowa: rabarbar, truskawka, suszone owoce, anyż gwiaździsty, bergamotka

Serce: gardenia, ylang-ylang, róża, gruszka, kwiat pomarańczy

Podstawa: piżmo, mech, skóra, paczuli

Opis

Grupa Zapachów
Kwiatowe
Grupa Zapachów
Szyprowe

Specyficzne kody

ean13
7416355921892

021 Faktoria Perfum

33,00 zł 24,90 zł