• Nowy
0

Cartier - La Panthere

499,90 zł
Brutto

Sprawdź odpowiednik nr 021

Ilość
Obecnie brak na stanie

Woda perfumowana damska Cartier La Panthere to zapach bazujący na kwiatowo-szyprowych aromatach. Jest to unikatowa kompozycja, od której bije wolność, dzikość i zmysłowość. 

Zawiera w sobie szlachetne nuty, które decydują o ekskluzywności mieszanki. Zapach ten kochają nowoczesne indywidualistki oraz pewne siebie kobiety. Dodaje on charyzmy i energii do działania. Perfumy świetnie sprawdzają się zarówno jako zapach dzienny, jak i esencja na wieczór.

Tę niebanalną kompozycję tworzy orzeźwiająca woń bergamotki, orientalny anyż, suszone owoce, świeży rabarbar i słodka, dojrzała truskawka. Następnie esencja ukazuje nutę serca, skąpaną w owocach i kwiatach. Są nimi wonna gardenia, biały kwiat pomarańczy, ylang-ylang, klasyczna róża oraz soczysta, zalotna gruszka. Zapach ten nie byłby jednak tak pociągający, gdyby nie jego nuta podstawy, składająca się z piżma, mchu dębowego, paczuli i skóry. To one tworzą otulającą głębię, dzięki której nie da się przejść obojętnie obok tej zmysłowej mieszanki. 

Nuty zapachowe:

Głowa: rabarbar, truskawka, suszone owoce, anyż gwiaździsty, bergamotka

Serce: gardenia, ylang-yilang, róża, gruszka, kwiat pomarańczy

Podstawa: piżmo, mech, skóra, paczula

CARTIER

Opis

Grupa Zapachów
Kwiatowe
Grupa Zapachów
Szyprowe

Specyficzne kody

Cartier - La Panthere

499,90 zł