Pojemność perfum - którą wybrać?

664 Wizyt 0 Komentarze Dodane przez: Paula Kategoria: Perfumy

Chcesz uzupełnić swoją kolekcję zapachów? Zastanawiasz się, jaka pojemność będzie odpowiednia w Twoim przypadku? Jeżeli brzmi to dla Ciebie znajomo, przyjrzymy się wspólnie zaletom, jakie stoją za każdą z dostępnych opcji.

Spis treści:

  1. Czy miniaturowe pojemności są warte uwagi?
  2. Kiedy warto sięgnąć po średnie pojemności perfum?
  3. Największe flakony to propozycja dla entuzjastów danego zapachu

Czy miniaturowe pojemności są warte uwagi?

Jeżeli jesteś na etapie zakupu perfum warto przyjrzeć się także tym małym flakonom. Dlaczego? Otóż sięgając po perfumy o najmniejszej pojemności 35 ml możesz mieć pewność, że w razie potrzeby bez trudu zabierzesz je ze sobą. Poręczna buteleczka jest lekka i łatwo ją schować nawet do małej torebki lub do bagażu podręcznego. Takie miniatury są świetną opcją do umieszczenia ich w swojej codziennej torebce. Dzięki nim bez trudu będzie można skorzystać z reaplikacji w ciągu dnia i utrwalić ulubiony zapach.

Flakony o pojemności 35 ml są też dobrą opcją dla tych osób, które lubią kolekcjonować perfumy, lub które dobierają zapach w zależności od okazji czy nastroju lub pory roku.

Kiedy warto sięgnąć po średnie pojemności perfum?

Statystyki jednoznacznie pokazują, że najczęściej kupowane pojemności wynoszą 55 ml. W przeliczeniu na 1 ml zapachu wychodzą o wiele korzystniej cenowo niż miniaturowe flakony. Te ekonomiczne warianty są też częstym przedmiotem zakupów jako prezenty. Dlaczego? Otóż z jednej strony nie onieśmielą beneficjenta wielkością, a z drugiej - nie sprawią wrażenie zbyt skromnych, jeżeli przedmiotem prezentu byłby flakon o pojemności 35 ml.

Te średnie buteleczki powinny sprawdzić się w przypadku tych osób, które lubią mieć pod ręką kilka ulubionych i pewnych zapachów.

Największe flakony to propozycja dla entuzjastów danego zapachu

Przyjrzymy się teraz wspólnie zaletom przemawiającym za zakupem największych pojemności, czyli 105 ml. Jeżeli należysz do grona osób, które cechuje wysoki stopień przywiązania do konkretnych perfum czy nut zapachowych, wówczas warto zainwestować w największą butelkę. Dzięki nim możesz liczyć na najwyższy stopień opłacalności oraz fakt, że przez długi czas nie będzie trzeba myśleć o konieczności ponownego zakupu ulubionego zapachu. Możesz też sięgnąć po najtrwalsze odpowiedniki perfum aby przekonać się, czy taki wariant spełni Twoje potrzeby.

Powyższe rozważania powinny ułatwić Ci dokonanie wyboru w kontekście zakupu konkretnego flakonu perfum. Każda z prezentowanych opcji ma swoje zalety. Warto zatem najpierw określić swoje potrzeby, aby następnie dopasować do nich swój zakup! 

Komentarze

Dodaj komentarz