Zimowe zapachy dla mężczyzn – jakie perfumy pasują do tej pory roku?

1102 Wizyt 0 Komentarze Dodane przez: Paula Kategoria: Dla mężczyzn

Nie wszyscy są fanami zimy, ale na pewno każdy chciałby mieć perfumy, które dopasowane są do tej pory roku. Zwłaszcza że dla wielu osób to właśnie prawidłowo dobrane zapachy stanowią najmocniejszy punkt ich stylu. Z tym jednak nie powinno być najmniejszego problemu, ponieważ w naszej ofercie znaleźć można naprawdę wiele ciekawych propozycji, które niewątpliwie przypadną do gustu każdemu. 

Spis treści:

  1. Zimowe zapachy dla mężczyzny – dlaczego warto dobierać perfumy pod względem pory roku?
  2. Zimowe zapachy dla mężczyzn – wyróżnij się z tłumu
  3. Zimowe zapachy dla mężczyzn – mocno korzenne
  4. Zimowe zapachy dla mężczyzn – piżmo

Zimowe zapachy dla mężczyzny – dlaczego warto dobierać perfumy pod względem pory roku?

W zależności od pory roku zmieniają się wybierane przez nas ubrania. To samo tyczy się także zapachów. O ile latem najczęściej stawia się na orzeźwiające, świeże zapachy morskie lub cytrusowe, tak z nadejściem zimy zdecydowana większość osób wybiera coś mocniejszego, rozgrzewającego, co na długi czas pozostaje na skórze i ubraniach. Odpowiednio dobrany zapach na pewno wpłynie na samopoczucie.

Zimowe zapachy dla mężczyzn – wyróżnij się z tłumu

Komu przynajmniej raz zdarzyło się odwrócić na ulicy za kimś, kto pięknie pachniał? Wybierając zimowe, charakterystyczne zapachy, z całą pewnością uda się wyróżnić z tłumu w jak najbardziej pozytywny sposób! Na jakie nuty stawiać o tej porze roku? Niewątpliwie doskonale sprawdzą się perfumy o mocnych, trwałych nutach. Mogą to być na przykład zapachy korzenne lub piżmowe. Jakie zapachy warto wybrać w nadchodzącym sezonie? Poznaj męskie perfumy od Faktoria Perfum!

Zimowe zapachy dla mężczyzn – mocno korzenne

Zimowy okres najczęściej kojarzy się z obecnością mocnych przypraw. Do najpopularniejszych zalicza się czerwony pieprz, kardamon, cynamon czy goździki. Wiele z nich wykorzystywanych jest właśnie do grudniowych wypieków, co nieodłącznie kojarzone jest ze świętami. Właśnie takie aromatyczne perfumy na długo pozostaną w pamięci, a dodatkowo są bardzo męskie i wyjątkowe. Warto mieć przynajmniej jeden taki flakonik albo podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie nimi zachwycona!

Zimowe zapachy dla mężczyzn – piżmo

Skoro mowa o zimowych zapachach dla panów to z całą pewnością nie mogłoby zabraknąć właśnie piżma. Jest to bardzo mocny aromat, który na długo pozostaje w pamięci i rozpala zmysły. Oczywiście warto połączyć go z czymś jeszcze dla zrównoważenia. Świetnie komponuje się z białymi kwiatami i nieco lżejszymi dodatkami, które go złagodzą.

W naszym sklepie piżmowe perfumy męskie znajdziecie m.in. pod nr: 377, 374 i 345.

Komentarze

Dodaj komentarz