Polecaj produkty i zarabiaj. Sprawdź, jakie to proste

Dołącz do naszego programu poleceń i zarabiaj bez wychodzenia z domu. Poznaj zasady, zarejestruj się bezpłatnie, polecaj nasz sklep używając linka lub kuponu i ciesz się prowizją z każdej poleconej transakcji.

 

Co oferuje nasz program poleceń?

Jeżeli lubisz perfumy i chciałbyś polecać nasze produkty zapisz się do naszego programu już dzisiaj. 

Jak to działa?

 

  1. Załóż konto na naszym sklepie a następnie zaloguj się na konto i kliknij Program Poleceń.
  2. Zapisz się do naszego programu - to całkowicie bezpłatne.
  3. Udostępnij linki w social mediach, blogu, stronie internetowej, twórz TikToki i udostępniaj obserwującym swój kod zniżkowy.
  4. Zgarniaj prowizje z każdej poleconej transakcji.

 

Nasza prowizja to aktualnie 10%. Polecaj do woli, im więcej polecisz, tym więcej możesz zarobić. 

 

FAQ:
Jak wypłacić prowizję?

Prowizję można wymieniać na kupony do wykorzystania w naszym sklepie lub wypłacić przelewem.

Aby wypłacić prowizję należy napisać na kontakt@faktoriaperfum.pl oraz w mailu podać dane konta w programie partnerskim, swoje dane do przelewu oraz konta bankowego na które chcielibyście wypłacić zebraną kwotę.

Ile pieniędzy mogę wypłacić?

Wysokość wypłaconej kwoty zależy wyłącznie od woli Uczestnika, z zaznaczeniem, że wypłaty prowizji można dokonać po zgromadzeniu na koncie minimum 100 zł.

Czy rejestracja w programie jest bezpłatna?

Tak, zarówno rejestracja jak i udział w programie  są bezpłatne

Czy trzeba odprowadzać podatek od zarobionej kwoty?

Tak

 

Ile wynosi podatek dochodowy dla osoby fizycznej? 

Wydawcy, którzy nie posiadają działalności gospodarczej (czyli rozliczają się na podstawie rozliczeń dla osób fizycznych) podlegają podstawowej skali podatkowej, w oparciu o PIT. Stawki te są zależne od wysokości dochodu – wynoszą 17% (do 85 528 zł)  i 32% (powyżej 85 528 zł).

Możliwe jest również zastosowanie tzw. ryczałtu ewidencjonowanego, który jest uproszczoną formą rozliczenia podatku dochodowego. Wydawca, który decyduje się na taki model rozliczenia zobowiązany jest złożyć zeznanie o wysokości uzyskanego przychodu i należnego ryczałtu w terminie do końca stycznia roku następnego na deklaracji PIT-28 w Urzędzie Skarbowym. Przy wyborze tego modelu, stawka wynosi 8,5% podatku dochodowego.

Podsumowując – Wydawcy mogą wybrać 2 modele skali podatkowej:

  • wg skali podatkowej, opodatkowując swoje dochody wg stawek 17% i 32%
  • ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych wg stawki 8,5% (jeśli taką formę wybrał i zgłosił wcześniej w Urzędzie Skarbowym).

W obydwu przypadkach Wydawcy są zobowiązani samodzielnie obliczyć i odprowadzić zaliczkę na podatek dochodowy do 20-go każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Należy także pamiętać o konieczności złożenia zeznania  PIT-36 do końca kwietnia kolejnego roku podatkowego, jeśli rozliczamy się na zasadach ogólnych, lub jeżeli wybrane zostało rozliczenie w formie ryczałtu – formularza PIT-28.

Posiadasz działalność i chiałbyś współpracować?

Możesz z nami współpracować zarówno z pozycji osoby fizycznej, jak i firmy. Jeżeli posiadasz firmę i chcesz naszą współpracę prosimy o kontakt mailowo. 

Samofakturowanie, co to jest? 

Samofakturowanie wprowadziliśmy dla wygody Wydawców. Jest to w pełni zgodne z prawem postępowanie, które akceptowalne i nie naruszające zasad księgowości. Posiada wiele zalet a dzięki automatyzacji możesz skupić się na najważniejszym – zarabianiu pieniędzy! 

Dołączając do naszego programu partnerskiego akceptujesz powyższy regulamin współpracy. 

 

Zarejestruj się