• Nowy

Creed - Green Irish Tweed 50 ml

1 279,90 zł
Brutto

Sprawdź odpowiednik 424

Ilość
Obecnie brak na stanie

Creed Irish tweed

Najbardziej znany zapach marki Creed, Green Irish Tweed, to prawdziwa legenda w świecie perfum męskich. Ta wyjątkowa kompozycja nut drzewnych, zielonych i kwiatowych, wzbogacona charakterystycznym fiołkiem i miętą, uważana jest za jedno z najdoskonalszych dzieł wszech czasów.

Aromat otwiera się niesamowicie intensywnym akordem cytrusowo-zielonym, tworząc prawdziwą poezję dla zmysłów. To jak podmuch chłodnego wiatru muśniętego cytryną, w połączeniu z ziołowo-cytrusową werbeną i świeżością liścia fiołka, który porywa nas swoją zielonością. Nuty zapachowe przenikają się, tańczą i wymieniają, raz jedna, raz druga, raz trzecia, stając się głównymi bohaterami tej kompozycji. Już od pierwszych sekund można poczuć doskonałość, wyselekcjonowane składniki i mistrzowską rękę twórcy.

Z biegiem czasu, ta rześka chmura aromatów delikatnie opada, ustępując miejsca subtelnej nucie serca. Pojawia się owocowo-liściasty akord z naturalnie pachnącym i doskonale wyważonym fiołkiem. Baza zapachu jest równie piękna - lekko słodka, zmysłowa, ciepła i ambrowo-drzewna. Green Irish Tweed jest niezwykle elegancki od pierwszych do ostatnich sekund, odsłaniając swoje niezwykłe piękno i klasy.

To zapach, który pozostaje w pamięci i sercu każdego, kto go doświadcza. Green Irish Tweed marki Creed to prawdziwa definicja luksusu i wyrafinowania w świecie perfum męskich. Odkryj tę ikoniczną kompozycję, która z pewnością stanie się Twoim ulubionym towarzyszem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, indyjska werbena, mięta pieprzowa

Nuty serca: liście fiołka

Nuty bazy: irys z Florencji, sandałowiec, ambra.

Dior

Opis

Grupa Zapachów
Drzewne
Grupa Zapachów
Kwiatowe

Specyficzne kody

Creed - Green Irish Tweed...

1 279,90 zł